Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Payer
nl: Betaler

en: Currency
nl: Valuta

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Amount
nl: Bedrag

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Method
nl: Methode

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Color
nl: Kleur

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Paid
nl: Betaald

en: Pay
nl: Betaal

en: White
nl: Wit

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Black
nl: Zwart

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Bundle
nl: Bundel

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Shape
nl: Vorm

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Button Settings
nl: Knopinstellingen

en: Not paid
nl: Niet betaald

en: Payment ID
nl: Betalings-ID

en: Payment statuses
nl: Betaalstatussen

en: Boolean value
nl: Binaire waarde
