Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: Bundle
ps: بنډل
