Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Payer
sk: Platca

en: Type
sk: Typ

en: Currency
sk: Mena

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Mode
sk: Režim

en: Amount
sk: Množstvo

en: Owner
sk: Vlastník

en: Method
sk: Metóda

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Color
sk: Farba

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: White
sk: Biela

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Changed
sk: Zmenené

en: Live
sk: Naživo

en: Black
sk: Čierna

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Payment type
sk: Typ platby

en: Last view
sk: Posledné zobrazenie

en: Field types
sk: Typy polí

en: Boolean value
sk: Logická hodnota
