Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: PayPal
ug: پايپال

en: Type
ug: تىپى

en: Label
ug: بەلگە

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ

en: White
ug: ئاق

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Black
ug: قارا
