Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Currency
ur: کرنسی

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ

en: Bundle
ur: بنڈل
