Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Body
af: Teks

en: Payer
af: Betaler

en: Type
af: Tipe

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie
