Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou

en: Owner
ast: Dueñu

en: Method
ast: Métodu

en: Configuration
ast: Configuración
