Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Live
bg: Живот
