Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Mode
bn: মোড

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
