Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran
