Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Payer
fa: پرداخت کننده

en: Type
fa: نوع

en: Currency
fa: واحد پول

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Mode
fa: سبک

en: Amount
fa: مقدار

en: Owner
fa: مالک

en: Method
fa: روش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Live
fa: زنده

en: Bundle
fa: بسته

en: Last view
fa: آخرین مشاهده
