Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Payer
gu: નાણાં ચૂકવનાર

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Bundle
gu: બંડલ
