Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Method
jv: Metode

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Last view
jv: Nonton pungkasan
