Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Payer
kk: Төлеуші

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
