Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Payer
kn: ಪಾವತಿದಾರ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
