Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Payer
ku: کڕیار

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Owner
ku: خاوەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Last view
ku: دوا پیشاندان
