Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Type
ml: തരം

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Mode
ml: മോഡ്
