Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon
