Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет
