Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Payer
te: చెల్లింపుదారు

en: Type
te: రకం

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం
