Paid Ads (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Payer
uk: Платник

en: Type
uk: Тип

en: Currency
uk: Валюта

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Mode
uk: Режим

en: Amount
uk: Величина

en: Owner
uk: Власник

en: Method
uk: Спосіб

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Paid
uk: Оплачено

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Changed
uk: Змінено

en: Live
uk: Наживо

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Bundle
uk: Пакет

en: Payment type
uk: Тип платежу

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: Field types
uk: Типи полів

en: Not paid
uk: Не сплачено

en: Boolean value
uk: Булеве значення
