Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Mode
cy: Modd

en: Method
cy: Dull

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Color
cy: Lliw

en: Checkout
cy: Ymlaen i dalu

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Black
cy: Du
