Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (37 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Payer
de: Bezahler

en: Type
de: Typ

en: Currency
de: Währung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Options
de: Optionen

en: Created
de: Erstellt

en: Vertical
de: Vertikal

en: Client ID
de: Client-ID

en: Mode
de: Modus

en: Amount
de: Betrag

en: Owner
de: Eigentümer

en: Method
de: Methode

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Color
de: Farbe

en: Checkout
de: Zur Kasse

en: Paid
de: Bezahlt

en: Pay
de: Bezahlen

en: White
de: Weiß

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Changed
de: Geändert

en: Silver
de: Silber

en: Paypal
de: PayPal

en: Black
de: Schwarz

en: Bundle
de: Subtyp

en: Module Settings
de: Modul-Einstellungen

en: Not Set
de: Nicht festgelegt

en: Payment type
de: Zahlungsart

en: Shape
de: Form

en: Last view
de: Letzter Aufruf

en: Field types
de: Feldtypen

en: Button Settings
de: Schaltflächeneinstellungen

en: Boolean value
de: Boolescher Wert

en: Gold (Recommended)
de: Gold (Empfohlen)

en: Pill
de: Pillenform
