Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Currency
hr: Valuta

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Mode
hr: Režim

en: Amount
hr: Iznos

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Method
hr: Metoda

en: Configuration
hr: Postavke

en: Color
hr: Boja

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Black
hr: Crna

en: Last view
hr: Posljednji pregled
