Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Payer
ja: 支払人

en: Type
ja: タイプ

en: Currency
ja: 通貨

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Options
ja: オプション

en: Created
ja: 作成

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Mode
ja: モード

en: Amount
ja: 量

en: Owner
ja: 所有者

en: Method
ja: メソッド

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Color
ja: 色

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: White
ja: 白

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Changed
ja: 変更済

en: Live
ja: ライブ

en: Black
ja: ブラック

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Bundle
ja: バンドル

en: Not Set
ja: 設定がありません

en: Shape
ja: 形

en: Last view
ja: 最終アクセス

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Boolean value
ja: ブール値
