Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Last view
km: មើល​លើក​ចុង​ក្រោយ
