Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Payer
lv: Maksātājs

en: Type
lv: Veids

en: Currency
lv: Valūta

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Amount
lv: Summa

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Method
lv: Veids

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Changed
lv: Labots

en: Live
lv: Tiešraide

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Bundle
lv: Komplekts
