Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Color
nn: Farge
