Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
