Paid Ads (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Payer
pl: Płatnik

en: Type
pl: Typ

en: Currency
pl: Waluta

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Amount
pl: Ilość

en: Owner
pl: Właściciel

en: Method
pl: Metoda

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Live
pl: Na żywo

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Payment type
pl: Typ płatności

en: Field types
pl: Typy pól

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności

en: Payment statuses
pl: Statusy płatności

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna
