Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Payer
tr: Ödeyen

en: Type
tr: Tip

en: Currency
tr: Para birimi

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Mode
tr: Kip

en: Amount
tr: Miktar

en: Owner
tr: Sahibi

en: Method
tr: Yöntem

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Color
tr: Renk

en: Checkout
tr: Kasa

en: Pay
tr: Öde

en: White
tr: Beyaz

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Changed
tr: Değişti

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Black
tr: Siyah

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Shape
tr: Şekil

en: Last view
tr: Son görüntüleme

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Boolean value
tr: Mantıksal değer
