Pair Store (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tools
am: መገልገያዎች
