Pair Store (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Tools
az: Alətlər

en: Key
az: Açar
