Pair Store (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Value
fr: Valeur

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Tools
fr: Outils

en: Key
fr: Clef
