Pair Store (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Key
ka: გასაღები
