Pair Store (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Tools
sk: Nástroje

en: Key
sk: Kľúč
