Pair Store (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Tools
ar: الأدوات

en: Key
ar: المفتاح
