Pair Store (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Tools
be: Прылады

en: Key
be: Ключ
