Pair Store (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Key
bg: Ключ
