Pair Store (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Tools
da: Værktøjer

en: Key
da: Nøgle
