Pair Store (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Value
de: Wert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Key
de: Schlüssel
