Pair Store (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Tools
fa: ابزارها

en: Key
fa: کلید
