Pair Store (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Tools
fi: Työkalut

en: Key
fi: Avain
