Pair Store (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Key
fil: Susi
