Pair Store (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Key
gl: Clave
