Pair Store (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Key
gu: ચાવી
