Pair Store (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Tools
he: כלים

en: Key
he: מפתח
