Pair Store (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Tools
hr: Alati

en: Key
hr: Ključ
