Pair Store (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Tools
hy: Գործիքներ
