Pair Store (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Save
id: Simpan

en: Tools
id: Alat

en: Key
id: Kunci
